Tuesday, 16 July 2013

:)

Hello . ; 3

Chciałam Was powiadomić, że zamówiłam sobie w Empiku The sims 3 Rajska Wyspa. Byłam w pobliskim większym mieście i się trochę zdziwiłam, ponieważ w żadnym sklepie nie było tego dodatku. Musiałam więc poszukać poszukać go w internecie, co też nie było najprostsze, ponieważ zamiast przycisku "Kup" pojawiał się napis "produkt niedostępny". W końcu znalazłam, ale niestety zwykłą grę, bo wersja limitowana była już wykupiona :(.
Pewnie zapytacie, po co ja to w ogóle piszę... No właśnie. Dopóki nie dojdzie do mnie ten najnowszy dodatek nie będę dawała postów, bo chcę zrobić coś specjalnego. Co? Sama nie wiem. Może statek lub dom na wodzie? Albo kurort?

Nie chciało mi się tłumaczyć na angielski (wiem, leń jestem ;p), tutaj macie "kulawe" tłumaczenie z Google Translate :D.

I wanted to tell you that I ordered in EMPiK The Sims 3 Paradise Island. I was in a nearby larger city and a little surprised, because in any store there was this add-on. So I had to search to find it on the internet, which was not so simple, because instead of "Buy" button appear the words "product unavailable". I finally found, but unfortunately a simple game because limited edition has already bought: (.
Probably ask why I am writing this at all ... That's it. Until you come to me, this newest addition will not gave posts, because I want to do something special. What? I do not know. Maybe a ship or a house on the water? Or resort?
 
PS: I think you will should understand this note... or not xd 

Ojej, jeszcze chciałam wam powiedzieć, że Marti Ch (lub kto woli Mr Donut xd) jest teraz w Londynie na kolonii językowej, czy jak to tam się nazywa, i będzie pisać dopiero wtedy gdy wróci, a wraca chyba 20 lipca.

Translate xd:

Ooops, I have wanted to tell you that Marti Ch (or if you prefer Mr. Donut xD) is now in London for the colony language or whatever it's called, and it will write only when he gets back, and I think she's backing on July 20.
 
 
 Thanks for reading, you are wonderful^^
AgatQ
Goooooood bay :P

No comments:

Post a Comment

Leave the comment there. Don't spam.